LTC3405AES6-1.5#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
505-LTC3405AES6-1.5#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LTC3405AES6-1.5#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LTC3405AES6-1.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTC3405AES6-1.5#TRMPBF
Opis
IC REG BUCK 1.5V 300MA TSOT23-6
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 1,5V 1 Wyjście 300mA SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Modele EDA/CAD
LTC3405AES6-1.5#TRMPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1,5MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-6
Napięcie - wejściowe (min.)
2,5V