LTC3251EMSE-1.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LTC3251EMSE-1.5#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LTC3251EMSE-1.5#TRPBF
Opis
IC REG CHARGE PUMP 1.5V 10MSOP
Szczegółowy opis
Pompa doładowująca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 1,5V 1 Wyjście 500mA 10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm), podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
LTC3251EMSE-1.5#TRPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1MHz - 1,6MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa dostawcy urządzenia
10-MSOP-EP
Napięcie - wejściowe (min.)
2,7V