LTC3240EDC-2.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LTC3240EDC-2.5#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LTC3240EDC-2.5#TRPBF
Opis
IC REG CHRG PUMP 2.5V 150MA 6DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pompa doładowująca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 2,5V 1 Wyjście 150mA 6-WFDFN podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTC3240EDC-2.5#TRPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1,2MHz
Funkcja
Podwyższający/obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (2x2)
Napięcie - wejściowe (min.)
1,8V