LTC3221EDC-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
505-LTC3221EDC-3.3#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LTC3221EDC-3.3#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LTC3221EDC-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTC3221EDC-3.3#TRPBF
Opis
IC REG CHARG PUMP 3.3V 60MA 6DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pompa doładowująca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 60mA 6-WFDFN podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTC3221EDC-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
4,4V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
600kHz
Funkcja
Podwyższający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (2x2)
Napięcie - wejściowe (min.)
1,8V