LT6660JCDC-3.3#TRPBF | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | LT6660JCDC-3.3#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | LT6660JCDC-3.3#TRPBF |
Opis | IC VREF SERIES 0.4% 3DFN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Seria napięcie odniesienia IC ±0,4% 3-DFN (2x2) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LT6660JCDC-3.3#TRPBF Modele |
Kategoria | Szum - od 0,1Hz do 10Hz 4ppmp-p |
Producent Analog Devices Inc. | Szum - od 10Hz do 10kHz 4ppmrms |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Napięcie - wejściowe 5,8V - 30V |
Status części Aktywny | Prąd - zasilania 220µA |
Typ odniesienia Seria | Temperatura robocza 0°C - 70°C (TA) |
Typ wyjścia Stały | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 3,3V | Obudowa / skrzynia 3-WFDFN podkładka odsłonięta |
Prąd - wyjściowy 20 mA | Obudowa dostawcy urządzenia 3-DFN (2x2) |
Tolerancja ±0,4% | Bazowy numer produktu |
Współczynnik temperaturowy 20ppm/°C |