LT6660JCDC-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT6660JCDC-3.3#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT6660JCDC-3.3#TRPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.4% 3DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,4% 3-DFN (2x2)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT6660JCDC-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
4ppmp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
4ppmrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - wejściowe
5,8V - 30V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
220µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa / skrzynia
3-WFDFN podkładka odsłonięta
Prąd - wyjściowy
20 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
3-DFN (2x2)
Tolerancja
±0,4%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
20ppm/°C