LT6657AHMS8-1.25#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT6657AHMS8-1.25#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT6657AHMS8-1.25#TRPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.1% 8MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% 8-MSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT6657AHMS8-1.25#TRPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
0,5ppmp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
0,8ppmrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - wejściowe
1,5V - 40V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
1,2mA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,25V
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Tolerancja
±0,1%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
1,5ppm/°C