LT6656BCDC-3.3#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
LT6656BCDC-3.3#TRMPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT6656BCDC-3.3#TRMPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.2% 6DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,2% 6-DFN (2x2)
Modele EDA/CAD
LT6656BCDC-3.3#TRMPBF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
20ppm/°C
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
30ppmp-p
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - wejściowe
3,8V - 18V
Prąd - zasilania
1,5µA
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa / skrzynia
6-WFDFN podkładka odsłonięta
Prąd - wyjściowy
5 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (2x2)
Tolerancja
±0,2%