LT6656ACDC-2.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT6656ACDC-2.5#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT6656ACDC-2.5#TRPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.1% 6DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% 6-DFN (2x2)
Modele EDA/CAD
LT6656ACDC-2.5#TRPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
30ppmp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
80µVrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - wejściowe
3V - 18V
Prąd - zasilania
1,5µA
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa / skrzynia
6-WFDFN podkładka odsłonięta
Prąd - wyjściowy
5 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (2x2)
Tolerancja
±0,1%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
10ppm/°C