LT6654BHS6-2.5#WTRMPBF
Numer produktu DigiKey
161-LT6654BHS6-2.5#WTRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT6654BHS6-2.5#WTRMPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% TSOT-23-6
Kategoria
Szum - od 10Hz do 10kHz
2ppmrms
Napięcie - wejściowe
3V - 36V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania
600µA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ odniesienia
Seria
Klasa
Motoryzacja
Typ wyjścia
Stały
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Tolerancja
±0,1%
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-6
Współczynnik temperaturowy
20ppm/°C
Bazowy numer produktu
Szum - od 0,1Hz do 10Hz