LT6654AHS6-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT6654AHS6-3.3#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT6654AHS6-3.3#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT6654AHS6-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT6654AHS6-3.3#TRPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,05% TSOT-23-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT6654AHS6-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
1,7ppmp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
2ppmrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
3,8V - 36V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
600µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-6
Tolerancja
±0,05%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
10ppm/°C