LT3991EMSE-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT3991EMSE-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3991EMSE-3.3#PBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 1.2A 10MSOP
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 1,2A 10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm), podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
LT3991EMSE-3.3#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
55V
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Obudowa dostawcy urządzenia
10-MSOP-EP
Napięcie - wejściowe (min.)
4,3V