LT3990IMSE-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT3990IMSE-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3990IMSE-3.3#PBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 350MA 16MSOP
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 350mA 16-TFSOP (szerokość 0,118", 3,00mm), podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
LT3990IMSE-3.3#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
62V
Częstotliwość - przełączania
210kHz - 2,3MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Obudowa dostawcy urządzenia
16-MSOP-EP
Napięcie - wejściowe (min.)
4,2V