LT3990EMSE-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT3990EMSE-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3990EMSE-3.3#PBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 350MA 16MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 350mA 16-TFSOP (szerokość 0,118", 3,00mm), podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3990EMSE-3.3#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
62V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
210kHz - 2,3MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
16-MSOP-EP
Napięcie - wejściowe (min.)
4,2V