LT3973EMSE-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT3973EMSE-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3973EMSE-3.3#PBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 750MA 10MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 750mA 10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm), podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
LT3973EMSE-3.3#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
42V
Opakowanie
Rurka
Częstotliwość - przełączania
195kHz - 2,15MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Obudowa dostawcy urządzenia
10-MSOP-EP
Napięcie - wejściowe (min.)
4,2V