LT3970EMS-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3970EMS-3.3#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT3970EMS-3.3#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT3970EMS-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3970EMS-3.3#TRPBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 350MA 10MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 350mA 10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3970EMS-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
40V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,25MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
10-MSOP
Napięcie - wejściowe (min.)
4,2V