LT3663IMS8E-3.3#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 1,2A 8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) podkładka odsłonięta
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Introducing Power by Linear
LT3663IMS8E-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3663IMS8E-3.3#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT3663IMS8E-3.3#TRPBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 1.2A 8MSOP
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3663IMS8E-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP-EP
Napięcie - wejściowe (min.)
7,5V