LT3650IMSE-8.4#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 1 706
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 60
Arkusz danych
W magazynie: 250
Ładowarka IC Litowo-jonowa/polimerowa 12-MSOP-EP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
12 TSSOP EP
LT3650IMSE-8.4#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3650IMSE-8.4#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT3650IMSE-8.4#TRPBF
Opis
IC BATT CHG LI-ION 2CELL 12MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT3650IMSE-8.4#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd ładowania - maks.
2A
Producent
Napięcie pakietu baterii
8,4V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - zasilania (maks.)
32V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Procesy chemiczne baterii
Litowo-jonowa/polimerowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba ogniw
2
Obudowa / skrzynia
12-TSSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) podkładka odsłonięta