LT3582EUD-12#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3582EUD-12#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT3582EUD-12#TRPBF
Opis
IC REG BUCK BOOST 12V DL 16QFN
Szczegółowy opis
Podwyższająca, obniżająco-podwyższająca Regulator przełączający IC Dodatnie i ujemne (szyna podwójna) Stały ±12V 2 Wyjście 285mA (przełącznik), 490mA (przełącznik) 16-WFQFN, podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
LT3582EUD-12#TRPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Brak
Funkcja
Podwyższający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie i ujemne (szyna podwójna)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Topologia
Obudowa dostawcy urządzenia
16-QFN (3x3)
Liczba wyjść
2
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
2,55V