LT3065MPMSE-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT3065MPMSE-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3065MPMSE-3.3#PBF
Opis
IC REG LIN 3.3V 500MA 12-MSOP-EP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 12-MSOP-EP
Modele EDA/CAD
LT3065MPMSE-3.3#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
110 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
25 mA
PSRR
71dB (120Hz)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne, płynny start
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
12-TSSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
12-MSOP-EP
Spadek napięcia (maks.)
0,51V przy 500mA