LT3063IMS8E-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT3063IMS8E-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3063IMS8E-3.3#PBF
Opis
IC REG LIN 3.3V 200MA 8-MSOP-EP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 8-MSOP-EP
Modele EDA/CAD
LT3063IMS8E-3.3#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
90 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
10 mA
PSRR
73dB (120Hz)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP-EP
Spadek napięcia (maks.)
0,53V przy 200mA