LT3063EDCB-3.3#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
LT3063EDCB-3.3#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT3063EDCB-3.3#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT3063EDCB-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3063EDCB-3.3#TRMPBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 8-DFN (2x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3063EDCB-3.3#TRMPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
90 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (2x3)
Spadek napięcia (maks.)
0,53V przy 200mA