LT3062EDCB-3.3#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT3062EDCB-3.3#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT3062EDCB-3.3#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT3062EDCB-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3062EDCB-3.3#TRMPBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8-DFN
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 8-DFN (2x3)
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
90 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB (120Hz)
Charakterystyka sterowania
Płynny rozruch
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (2x3)
Spadek napięcia (maks.)
0,53V przy 200mA