LT3060ITS8-3.3#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
LT3060ITS8-3.3#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT3060ITS8-3.3#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT3060ITS8-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3060ITS8-3.3#TRMPBF
Opis
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT-23-8
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA TSOT-23-8
Modele EDA/CAD
LT3060ITS8-3.3#TRMPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
80 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
4 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-8
Spadek napięcia (maks.)
0,51V przy 100mA