LT3060HTS8-1.2#TRMPBF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA TSOT-23-8
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3060HTS8-1.2#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
LT3060HTS8-1.2#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT3060HTS8-1.2#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT3060HTS8-1.2#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3060HTS8-1.2#TRMPBF
Opis
IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT-23-8
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3060HTS8-1.2#TRMPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
80 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
4 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
79dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-8
Spadek napięcia (maks.)
0,51V przy 100mA