LT3060EDC-2.5#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
LT3060EDC-2.5#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT3060EDC-2.5#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT3060EDC-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3060EDC-2.5#TRMPBF
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 100MA 8-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA 8-DFN (2x2)
Modele EDA/CAD
LT3060EDC-2.5#TRMPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
80 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
4 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,51V przy 100mA