LT3060EDC-15#TRPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT3060EDC-15#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT3060EDC-15#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT3060EDC-15#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3060EDC-15#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 15V 100MA 8-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA 8-DFN (2x2)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3060EDC-15#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
80 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
4 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, płynny start
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,51V przy 100mA