LT3055EDE-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT3055EDE-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3055EDE-3.3#PBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 16-DFN
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 16-DFN (4x3)
Modele EDA/CAD
LT3055EDE-3.3#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
130 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
25 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
70dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne, płynny start
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
16-WFDFN, podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-DFN (4x3)
Spadek napięcia (maks.)
0,59V przy 500mA