LT3048IDC-15#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT3048IDC-15#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT3048IDC-15#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT3048IDC-15#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3048IDC-15#TRMPBF
Opis
IC REG DL BOOST/LNR 2.2MHZ 8DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe przełączanie 2 Wyjście Podwyższający (skok napięcia) (1), liniowy (LDO) (1) 2,2MHz 8-DFN (2x2)
Modele EDA/CAD
LT3048IDC-15#TRMPBF Modele
Kategoria
Ze sterownikiem LED
Brak
Producent
Analog Devices Inc.
Z nadzorem
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Z sekwencerem
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,7V - 4,8V
Topologia
Podwyższający (skok napięcia) (1), liniowy (LDO) (1)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość - przełączania
2,2MHz
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie/prąd - wyjście 1
16,1V, 300mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (2x2)
Napięcie/prąd - wyjście 2
15V, 45mA