LT3032EDE-12#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT3032EDE-12#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3032EDE-12#PBF
Opis
IC REG LINEAR 12V 150MA 14-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie i ujemne Stały 2 Wyjście 150mA, 150mA 14-DFN (4x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3032EDE-12#PBF Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
PSRR
68dB (120Hz), 54dB (120Hz)
Opakowanie
Rurka
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
2
Obudowa / skrzynia
14-PowerWFDFN
Napięcie - wejściowe (maks.)
±20V
Obudowa dostawcy urządzenia
14-DFN (4x3)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
±12V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,27V przy 150mA (typ.), 0,3V przy 150mA (typ.)