LT3022IMSE-1.8#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 1 302
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 2 365
Arkusz danych
W magazynie: 59
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A 16-MSOP-EP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
16-MSOP-EP
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3022IMSE-1.8#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3022IMSE-1.8#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT3022IMSE-1.8#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 1A 16-MSOP-EP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT3022IMSE-1.8#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
3.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
36 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
66dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
16-TFSOP (szerokość 0,118", 3,00mm), podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V