LT3022EMSE-1.5#PBF
Numer produktu DigiKey
LT3022EMSE-1.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3022EMSE-1.5#PBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 1A 16-MSOP-EP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A 16-MSOP-EP
Modele EDA/CAD
LT3022EMSE-1.5#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
3.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
36 mA
PSRR
66dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
16-TFSOP (szerokość 0,118", 3,00mm), podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-MSOP-EP
Spadek napięcia (maks.)
0,285V przy 1A