LT3022EMSE-1.2#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3022EMSE-1.2#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT3022EMSE-1.2#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT3022EMSE-1.2#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3022EMSE-1.2#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 1A 16-MSOP-EP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A 16-MSOP-EP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3022EMSE-1.2#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
3.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
36 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
66dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
16-TFSOP (szerokość 0,118", 3,00mm), podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-MSOP-EP
Spadek napięcia (maks.)
0,285V przy 1A