LT3021ES8-1.2#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3021ES8-1.2#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT3021ES8-1.2#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT3021ES8-1.2#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3021ES8-1.2#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 500MA 8-SO
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 8-SO
Modele EDA/CAD
LT3021ES8-1.2#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
250 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Spadek napięcia (maks.)
0,285V przy 500mA