LT3009ESC8-1.5#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 806
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 20mA SC-70-8
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3009ESC8-1.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3009ESC8-1.5#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT3009ESC8-1.5#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 20MA SC-70-8
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3009ESC8-1.5#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
1 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
67dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
8-VFSOP (szerokość 0,049", 1,25mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-8
Spadek napięcia (maks.)
0,45V przy 20mA