LT3009EDC-3.3#TRMPBF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LT3009EDC-3.3#TRMPBF |
Opis | IC REG LINEAR 3.3V 20MA 6-DFN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 20mA 6-DFN (2x2) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LT3009EDC-3.3#TRMPBF Modele |
Kategoria | Prąd - spoczynkowy (Iq) 6 µA |
Prod. | Prąd - zasilania (maks.) 1 mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 61dB (120Hz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 20V | Obudowa / skrzynia 6-WFDFN podkładka odsłonięta |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 3,3V | Obudowa dostawcy urządzenia 6-DFN (2x2) |
Spadek napięcia (maks.) 0,45V przy 20mA | Bazowy numer produktu |