LT3008MPTS8-1.8#TRMPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 20mA TSOT-23-8
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3008MPTS8-1.8#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
LT3008MPTS8-1.8#TRMPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT3008MPTS8-1.8#TRMPBF
Opis
IC REG LIN 1.8V 20MA TSOT-23-8
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3008MPTS8-1.8#TRMPBF Modele
Prąd - zasilania (maks.)
1.2 mA
PSRR
64dB (120Hz)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-8
Spadek napięcia (maks.)
0,5V przy 20mA