LT3008ETS8-1.2#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT3008ETS8-1.2#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT3008ETS8-1.2#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
LT3008ETS8-1.2#TRMPBF
Opis
IC REG LIN 1.2V 20MA TSOT-23-8
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 20mA TSOT-23-8
Modele EDA/CAD
LT3008ETS8-1.2#TRMPBF Modele
Prąd - zasilania (maks.)
1.2 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
PSRR
66dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V