LT3008EDC-2.5#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 29
Arkusz danych
W magazynie: 0
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 20mA 6-DFN (2x2)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3008EDC-2.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3008EDC-2.5#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT3008EDC-2.5#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 20MA 6-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT3008EDC-2.5#TRPBF Modele
Prąd - zasilania (maks.)
1.2 mA
PSRR
61dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
6-WFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,5V przy 20mA