LT3008EDC-1.5#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
LT3008EDC-1.5#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT3008EDC-1.5#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT3008EDC-1.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3008EDC-1.5#TRMPBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 20MA 6-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 20mA 6-DFN (2x2)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3008EDC-1.5#TRMPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
1.2 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Obudowa / skrzynia
6-WFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,5V przy 20mA