LT1965EQ-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1965EQ-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1965EQ-3.3#PBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1.1A DDPAK-5
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,1A DDPAK-5
Modele EDA/CAD
LT1965EQ-3.3#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.1 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
40 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
TO-263-6, D2PAK (5 odpr. + wypust), TO-263BA
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
DDPAK-5
Spadek napięcia (maks.)
0,49V przy 1,1A