LT1963ET-1.5#30PBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 108
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A TO-220-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TO-220-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT1963ET-1.5#30PBF
Numer produktu DigiKey
LT1963ET-1.5#30PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1963ET-1.5#30PBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 1.5A TO220-5
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT1963ET-1.5#30PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
120 mA
PSRR
63dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
TO-220-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Spadek napięcia (maks.)
0,55V przy 1,5A