LT1963EQ-1.5#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1963EQ-1.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1963EQ-1.5#PBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 1.5A DDPAK-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A DDPAK-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1963EQ-1.5#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
120 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
63dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
TO-263-6, D2PAK (5 odpr. + wypust), TO-263BA
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
DDPAK-5
Spadek napięcia (maks.)
0,55V przy 1,5A