LT1962EMS8-2.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1962EMS8-2.5#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT1962EMS8-2.5#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT1962EMS8-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1962EMS8-2.5#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8-MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 8-MSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1962EMS8-2.5#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
PSRR
65dB (120Hz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,43V przy 300mA