LT1790BIS6-1.25#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1790BIS6-1.25#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT1790BIS6-1.25#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT1790BIS6-1.25#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1790BIS6-1.25#TRPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% TSOT-23-6
Modele EDA/CAD
LT1790BIS6-1.25#TRPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
10µVp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
14µVrms
Napięcie - wejściowe
2,6V - 18V
Prąd - zasilania
75µA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,25V
Prąd - wyjściowy
5 mA
Tolerancja
±0,1%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C