LT1790BCS6-2.5#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1790BCS6-2.5#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT1790BCS6-2.5#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT1790BCS6-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1790BCS6-2.5#TRMPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% TSOT-23-6
Modele EDA/CAD
LT1790BCS6-2.5#TRMPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
32µVp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
48µVrms
Napięcie - wejściowe
3V - 18V
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Prąd - wyjściowy
5 mA
Tolerancja
±0,1%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C