LT1790AIS6-4.096#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1790AIS6-4.096#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT1790AIS6-4.096#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT1790AIS6-4.096#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1790AIS6-4.096#TRMPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,05% TSOT-23-6
Modele EDA/CAD
LT1790AIS6-4.096#TRMPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
60µVp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
89µVrms
Napięcie - wejściowe
4,6V - 18V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
4,096V
Prąd - wyjściowy
5 mA
Tolerancja
±0,05%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
10ppm/°C