LT1790ACS6-3.3#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
LT1790ACS6-3.3#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT1790ACS6-3.3#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT1790ACS6-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1790ACS6-3.3#TRMPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,05% TSOT-23-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1790ACS6-3.3#TRMPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
50µVp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
67µVrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
3,8V - 18V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
80µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Prąd - wyjściowy
5 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-6
Tolerancja
±0,05%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
10ppm/°C