LT1767EMS8E-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1767EMS8E-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1767EMS8E-3.3#PBF
Opis
IC REG BCK SEPIC 3.3V 1.5A 8MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca, SEPIC Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 1,5A 8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
LT1767EMS8E-3.3#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
25V
Opakowanie
Rurka
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1,25MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
0°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP-EP
Napięcie - wejściowe (min.)
3V