LT1764AET-1.5#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1764AET-1.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1764AET-1.5#PBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 3A TO220-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A TO-220-5
Modele EDA/CAD
LT1764AET-1.5#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
200 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
63dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
TO-220-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-5
Spadek napięcia (maks.)
0,66V przy 3A